KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9715374
nr 971 5374
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad 1969, 20x30
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 juli 2015
kl 20:13:31
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren